O nas

Portal Dieta-kobiety.pl stworzyłyśmy dla wszystkich kobiet, które pragną zdrowo odżywiać siebie i swoją rodzinę, chcą zdrowo, trwale schudnąć, chcą poznać wskazówki jak zmienić własną dietę, aby była pełnowartościowa, potrzebują indywidualnej porady dietetyka.

Specjalizujemy się w ustalaniu pełnowartościowych diet, porad żywieniowych dla kobiet planujących ciąże, w ciąży, karmiących oraz odchudzających się. Pomagamy ustalić pełnowartościową dietę dla dzieci oraz rodziny.

Mamy doświadczenie w układaniu specjalistycznych diet leczniczych.

Na stronie możesz zamówić pełnowartościowy jadłospis (z przepysznymi i zdrowymi przepisami – Stwórz sobie zdrową książkę kucharską), wykonać profesjonalną analizę diety (na podstawie, której dowiesz się jakie błędy popełniasz, jakie potencjalnie masz niedobory, pokażemy jak powinnaś zmienić Swoją dietę). Dodatkowo nauczymy Cię jak ukłożyć pełnowartościowy jadłospis, nauczymy zdrowych nawyków żywieniowych oraz dokonywania mądrych decyzji zakupowych.

Jeśli chcesz porozmawiać z dietetykiem możesz umówić się na konsultację na Skype, zaprosić Dietetyka do swojego domu lub spotkać się z nami na naszych Warsztatach Żywieniowych. Serdecznie zapraszamy.

Dlaczego, warto nas wybrać?

 1. Nauczymy Cię zdrowego odżywiania. Zależy nam, aby każdy sam potrafił przygotować zdrowy i smaczny jadłospis, dowiedział się jakie błędy żywieniowe popełnia. Poznanie przyczyn problemów żywieniowych jest pierwszym krokiem do sukcesu.
 2. Jesteśmy w kontakcie z naszymi Klientami. Dojeżdżamy do Klienta, rozmawiamy przez Skype, gg, na facebooku, telefon. Wybierz wygodną dla siebie formę kontaktu.
 3. Doradzamy długoterminowe rozwiązania. Mówimy NIE wszelkim dietom cud. Długotrwałe efekty daje tylko zmiana nawyków żywieniowych
 4. Pokazujemy jak pokochać zdrowe żywienie. Tylko nauka i polubienie nowego stylu życia gwarantuje 100% sukces.
 5. Dodajemy do naszych jadłospisów sprawdzone i smaczne przepisy. Dzięki temu możesz stworzyć sobie wspaniałą, smaczną i zdrową książkę kucharską.
 6. Gwarantujemy 100% zadowolenie. Każda dieta, analiza, nauka wykonywana jest indywidualnie. Będziesz miała pytania, wątpliwości odpowiemy na wszystkie pytania.
 7. Nasza usługa dostosowana jest do potrzeb i portfela naszych Klientek. Możesz poznać swoje błędy żywieniowe i otrzymać konkretne wskazówki co zmienić w diecie już za niewielkie pieniądze.
 8. Co miesiąc na stronie nowe promocje, dzięki temu możesz liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjną cenę naszych usług.
 9. Jesteśmy otwarte na Twoje potrzeby. Potrzebujesz innej usługi napisz do nas a zorganizujemy ją dla Ciebie.

 • Wizja
 • Kobiety, będą wiedziały jak zdrowo odżywiać siebie i swoją rodzinę. Przestaną wierzyć w diety cud. Będą podejmować świadome decyzje żywieniowe. Dzięki temu społeczeństwo Polskie będzie zdrowsze.
 • Misja
 • Szczęśliwe i zdrowe Kobiety, które:
  1. Bez głodówek osiągną swój cel żywieniowy
  2. Będą kształtować zdrowe nawyki żywieniowe w całej rodzinie
  3. Będą zadowolone ze swojego zdrowia, ciała i wagi:)

Nasz Dietetyk:

mgr Alicja Hojda

Dietetyk. Ukończyła studia na kierunku zdrowie publiczne, specjalność: dietetyka kliniczna i zasady żywienia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz na kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie zajęć klinicznych oraz praktyk studenckich w wielu placówkach medycznych, m.in. w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie, w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie, w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim przy ul Kondratowicza w Warszawie.

Jak sama twierdzi, najlepiej zna się na leczeniu cukrzycy, celiakii oraz alergii gdyż sama się z nimi zmaga, a żadne zajęcia na studiach nie dadzą człowiekowi takiej wiedzy, jak doświadczenia osobiste. Obie swoje prace dyplomowe poświęciła tematowi edukacji osób z cukrzycą. Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i czytanie fachowej literatury. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Udziela porad na portalach internetowych.

Zapytana o to czy sama osobiście w życiu codziennym kieruje się zasadami zdrowego żywienia, które stara się wpajać innym ludziom, z czystym sumieniem odpowiada: „Tak, bo zdrowa dieta jest podstawą zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. A to w życiu najważniejsze”.

Dietetyk na portalu www.Przepisy-dla-dzieci.pl
 • Dane do przelewów:
 • Dieta-kobiety.pl
 • Kulczyńskiego 4/20, Warszawa 02-777
 • 63 1140 2004 0000 3302 3891 2410
 • Imię i nazwisko + identyfikator zamówienia

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zaprzyjaźnione strony:

Tutaj znajdują się linki do stron nam bliskich. Polecamy:)